MÖBLER / Bord / Pelarbord 8192068
nr 819 2068
Pelarbord
Sent 1800-tal, Valnöt, , höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:17:35
6/4 12:51:08
150 kr
8/4 18:12:35